Godziny pracy kancelarii / Pon – Pt / 8:00 – 16:00

JM

Kancelaria Prawna

Jakubowski Minta

Twórcą Kancelarii Jakubowski Minta jest adwokat Rafał Jakubowski, który swoją praktykę zawodową rozpoczął kilkanaście lat temu. Stawiając na naszą Kancelarię, stawiacie Państwo na wiedzę i doświadczenie. Właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie świadczyć kompleksową obsługę dla bardzo wymagających Klientów. Kancelaria zapewnia pełne wsparcie prawne zarówno w sprawach prywatnych, jak i biznesowych. Dla Klientów biznesowych staramy się być wsparciem, aby w pełni mogli wykorzystać potencjał swojego przedsiębiorstwa i unikali ryzyk związanych z prowadzoną działalnością. Wierzymy, że dzięki wykonywanej przez nas obsłudze prawnej przyczyniamy się do bezpieczeństwa oraz skuteczności podejmowanych działań biznesowych, co ma bezpośrednie przełożenie na sukces gospodarczy. Dzięki stałej współpracy z doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami majątkowymi i specjalistami z zamówień publicznych jesteśmy w stanie zmierzyć się ze zróżnicowanymi wyzwaniami naszych Klientów. Dla osób fizycznych zapewniamy w szczególności pomoc prawną w obronie konsumentów przed nadużyciami i niedozwolonymi praktykami banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz parabanków. Oferujemy pełny zakres pomocy prawnej w sprawach osobistych i majątkowych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw związanych z polisolokatami, kredytami “frankowymi”, oddłużaniem oraz odszkodowaniami związanymi ze szkodami komunikacyjnymi.
Działamy profesjonalnie, rzetelnie i skutecznie.
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Wygranych spraw

Adwokat Rafał Jakubowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację adwokacką ukończył w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. Zawód prawnika wykonuje od 2009 roku. W trakcie swojej praktyki zawodowej reprezentował Klientów w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz uczestniczył w licznych sprawach gospodarczych. Zapewniał obsługę prawną jednostkom samorządu terytorialnego oraz firmom o milionowych obrotach. Uczestniczył w ponad 50 audytach nieruchomości i przedsiębiorstw, w tym audycie operatora telefonii o majątku szacowanym na ponad 900 mln zł. Specjalista w sprawach kredytobiorców w postępowaniach przeciwko bankom stosującym niedozwolone klauzule umowne, w tym w umowach o kredyt indeksowany i denominowany do waluty obcej oraz w sprawach przeciwko parabankom i chwilówkom. Posługuje się językiem angielskim.

Radca Prawny Magdalena Minta

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach prawo i historia sztuki. Od 2011 r. wykonuje zawód radcy prawnego, w ramach renomowanych kancelarii poznańskich i w strategicznej spółce Skarbu Państwa odpowiedzialnej za przesył energii. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorstw z branży energetycznej i budowlanej, specjalizując się w obsłudze prowadzonych przez nie procesów inwestycyjnych. Ma na swoim koncie przygotowanie i obsługę strategicznych kontraktów budowlanych z branży energetycznej oraz wiele wygranych procesów sądowych, w tym przed Sądem Najwyższym i sądami administracyjnymi, w szczególności w sprawach dotyczących rozliczeń z wykonawcami robót budowlanych oraz dostępu inwestorów do gruntów. Posługuje się językiem angielskim.

JM

Skutecznie reprezentujemy przedsiębiorców jak i klientów prywatnych na wielu płaszczyznach prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

NIP: 7781421733
REGON: 301406054