Godziny pracy kancelarii / Pon – Pt / 8:00 – 16:00

JM

Kancelaria Prawna

Jakubowski Minta

Kancelarię tworzą doświadczeni prawicy: adwokat Rafał Jakubowski oraz radca prawny Magdalena Minta. Dzięki wieloletniej, wszechstronnej praktyce, zapewniają oni optymalną ochronę interesów prawnych Klientów w sprawach prywatnych i biznesowych, w tym w obrocie i sporach sądowych. Dzięki współpracy z doradcami podatkowymi, notariuszami, doradcami restrukturyzacyjnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, jak również specjalistami z zamówień publicznych oraz dofinansowań ze środków publicznych, Kancelaria potrafi sprostać zróżnicowanym problemom Klientów.

Działamy profesjonalnie, rzetelnie i skutecznie.
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Wygranych spraw

Adwokat Rafał Jakubowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację adwokacką ukończył w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. Zawód prawnika wykonuje od 2009 roku. W trakcie swojej praktyki zawodowej reprezentował Klientów w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz uczestniczył w licznych sprawach gospodarczych. Zapewniał obsługę prawną jednostkom samorządu terytorialnego oraz firmom o milionowych obrotach. Uczestniczył w ponad 50 audytach nieruchomości i przedsiębiorstw, w tym audycie operatora telefonii o majątku szacowanym na ponad 900 mln zł. Specjalista w sprawach kredytobiorców w postępowaniach przeciwko bankom stosującym niedozwolone klauzule umowne, w tym w umowach o kredyt indeksowany i denominowany do waluty obcej oraz w sprawach przeciwko parabankom i chwilówkom. Posługuje się językiem angielskim.

Radca Prawny Magdalena Minta

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach prawo i historia sztuki. Od 2011 r. wykonuje zawód radcy prawnego, w ramach renomowanych kancelarii poznańskich i w strategicznej spółce Skarbu Państwa odpowiedzialnej za przesył energii. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorstw z branży energetycznej i budowlanej, specjalizując się w obsłudze prowadzonych przez nie procesów inwestycyjnych. Ma na swoim koncie przygotowanie i obsługę strategicznych kontraktów budowlanych z branży energetycznej oraz wiele wygranych procesów sądowych, w tym przed Sądem Najwyższym i sądami administracyjnymi, w szczególności w sprawach dotyczących rozliczeń z wykonawcami robót budowlanych oraz dostępu inwestorów do gruntów. Posługuje się językiem angielskim.

JM

Skutecznie reprezentujemy przedsiębiorców jak i klientów prywatnych na wielu płaszczyznach prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

NIP: 7781421733
REGON: 301406054