NIP: 781421733
REGON: 301406054

Kancelaria Jakubowski Minta

Kancelaria Jakubowski Minta

o kancelarii

Twórcami Kancelarii Jakubowski Minta jest dwóch wspólników – radca prawny Magdalena Minta oraz adwokat Rafał Jakubowski, którzy swoją praktykę zawodową rozpoczęli kilkanaście lat temu. Stawiając na naszą Kancelarię, stawiacie Państwo na wiedzę i doświadczenie. Właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie świadczyć kompleksową obsługę dla bardzo wymagających klientów. Kancelaria zapewnia pełne wsparcie prawne w sprawach prywatnych jak i również biznesowych. Dla klientów biznesowych staramy się być wsparciem aby w pełni móc wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa. Wierzymy, że dzięki wsparciu biznesu prawem pomagamy zapewnić bezpieczeństwo oraz zwiększyć konkurencyjność, co ma bezpośrednie przełożenie na sukces gospodarczy. Dzięki stałej współpracy z doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami majątkowymi i specjalistami z zamówień publicznych jesteśmy w stanie zmierzyć się ze zróżnicowanymi wyzwaniami naszych klientów. Dla osób fizycznych zapewniamy pomoc prawną w obronie konsumentów przeciwko bankom, towarzystwom ubezpieczeniowym oraz parabankom. Oferujemy pełny zakres pomocy prawnej w sprawach osobistych i majątkowych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw związanych z polisolokatami, kredytami “frankowymi”, oddłużaniem oraz odszkodowaniami związanymi ze szkodami komunikacyjnymi.
Działamy profesjonalnie, rzetelnie i skutecznie.
0 +
Wygranych Spraw
0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Lat Doświadczenia

Kim jesteśmy?

Adwokat

Rafał Jakubowski


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację adwokacką ukończył w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. Zawód prawnika wykonuje od 2009 roku.

W trakcie swojej praktyki zawodowej reprezentował Klientów w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz uczestniczył w licznych sprawach gospodarczych. Zapewniał obsługę prawną jednostkom samorządu terytorialnego oraz firmom o milionowych obrotach. Uczestniczył w ponad 50 audytach nieruchomości i przedsiębiorstw, w tym audycie operatora telefonii o majątku szacowanym na ponad 900 mln zł.

Specjalista w sprawach kredytobiorców w postępowaniach przeciwko bankom stosującym niedozwolone klauzule umowne, w tym w umowach o kredyt indeksowany i denominowany do waluty obcej oraz w sprawach przeciwko parabankom i chwilówkom.

Posługuje się językiem angielskim.

Radca Prawny

Magdalena Minta


Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach prawo i historia sztuki.

Od 2011 r. wykonuje zawód radcy prawnego, w ramach renomowanych kancelarii poznańskich i w strategicznej spółce Skarbu Państwa odpowiedzialnej za przesył energii.

Posiada bogate doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorstw z branży energetycznej i budowlanej, specjalizując się w obsłudze prowadzonych przez nie procesów inwestycyjnych. Ma na swoim koncie przygotowanie i obsługę strategicznych kontraktów budowlanych z branży energetycznej oraz wiele wygranych procesów sądowych, w tym przed Sądem Najwyższym i sądami administracyjnymi, w szczególności w sprawach dotyczących rozliczeń z wykonawcami robót budowlanych oraz dostępu inwestorów do gruntów.

Posługuje się językiem angielskim.

Jak możemy pomóć?

Skutecznie reprezentujemy przedsiębiorców jak i klientów prywatnych na wielu płaszczyznach prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.